Головна Спеціальності Заочникам Абітурієнтам Контакти
 
 
Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу

Підготовка фахівців спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» здійснюється з 1965 року. Випускники цієї спеціальності здобувають кваліфікацію «технік-механік».

Технік-механік здатний займатися обслуговуванням автомобілів та двигунів і займати такі посади: механік, механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту, механік дільниці, механік цеху, механік виробництва, технік-конструктор (механіка), технік-технолог (механіка), технік з підготовки виробництва, інспектор з охорони праці, майстер виробничого навчання, начальник майстерні, начальник зміни, майстер виробничої дільниці, майстер з ремонту транспорту, майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, майстер зміни, майстер основної виробничої дільниці, майстер цеху.

Можливе місце роботи – автотранспортні та авторемонтні підприємства, станції технічного обслуговування автомобілів та сервісні центри, організації та установи різних форм власності будь - яких галузей народного господарства, що мають автомобілі,

Підготовку фахівців за спеціальністю «Агроінженерія» (спеціалізація «Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу» за переліком спеціальностей 2015 року) здійснює циклова  комісія механічних дисциплін.

До складу циклової комісії механічних дисциплін входять п’ять викладачів: Олександр Олександрович Гайду – голова комісії, Омелян Васильович Алексій, Віктор Іванович Гайович, Василь Мар’янович Крилошанський, Василь Васильович Мигалко та два майстри виробничого навчання: Павло Олександрович Комар, Руслан Дмитрович Мачка.

Випуск_2015Студенти вивчають сучасне  обладнання лісового комплексу, технічні характеристики, конструктивні особливості, правила експлуатації, організацію та технологію технічного обслуговування і ремонту машин, механізмів і обладнання лісового комплексу, організацію паливно-мастильного господарства, основи економіки, маркетингу та менеджменту виробництва.

Знання, одержані під час теоретичного навчання, студенти засвоюють під час проходження практик.

Навчальна ознайомча практика проводиться в столярно-меблевому цеху навчально-виробничих майстерень коледжу під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання.

Навчальна практика з набуття робітничої професії «слюсар-ремонтник» проводиться в навчально-виробничих майстернях коледжу, студентам видаються посвідчення про присвоєння  розряду робітничої професії встановленого зразка.

Виробнича технологічна та переддипломна практика проходить на  деревообробних, меблевих  та автотранспортних підприємствах різної форми власності, з якими коледж має укладені угоди про підготовку спеціалістів.

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання за обраною професією за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр»в Закарпатському навчально-науково-виробничому центрі Національного лісотехнічного університету України в м. Хуст або в інших навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації.

 

 

Copyright MyCorp © 2018 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz