Неділя, 18.11.2018, 09:47Головна | Реєстрація | Вхід

Навігація


Головна » 2018 » Квітень » 6 » Проходження практики майбутніми екологами
Проходження практики майбутніми екологами
13:15

Навчальні практики для студентів - майбутніх екологів - це унікальна можливість почерпнути практичні знання безпосередньо в польових умовах.

4 квітня студенти групи ЕНС-2 разом з керівниками загальноекологічної практики В. В. Шпір та О. Г. Севостьянчик побували в Національному природному парку "Зачарований край" (с.Ільниця Іршавського району).

Цей природоохоронний об'єкт - один з наймолодших у нашій області. Національний природний парк "Зачарований край" створений Указом Президента України від 21.05.2009 р. № 343 "Про створення Національного природного парку "Зачарований край" на території Іршавського району Закарпатської області загальною площею 6101 га, у тому числі 5649 га земель державного підприємства "Загатянське лісове господарство", що надаються Паркові у постійне користування та 452 га земель філії № 1 "Іршавський лісгосп" державного підприємства "Агроспецсервіс", що включаються до складу НПП без вилучення", з метою збереження, відтворення та ефективного використання типових та унікальних природних комплексів Східних Карпат, що мають важливе природоохоронне, естетичне, наукове, освітнє, рекреаційне та оздоровче значення.

Парк є природоохоронною, рекреаційною. культурно-освітньою, науково-дослідною установою загальнодержавного значення і входить до складу природо-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання. Територіально знаходиться в межах Іршавського адміністративного району Закарпатської області на території Вулканічного передгір'я Східних Карпат. Тут розташована більша частина водозбірної території однієї з приток найбільшої річки Закарпаття Тиси - р. Боржава, значні площі займають водно-болотні угіддя, збереглися букові праліси, багате біологічне різноманіття, значна історико-культурна спадщина, сформувалися унікальні скельні ландшафти.

Під час екскурсії студенти дізнались про напрямки роботи НПП та їх практичну реалізації, а також почерпнули чимало цікавих ідей для екологічного просвітництва.

Категорія: Новини | Переглядів: 105 | Додав: hkoval2010
Copyright MyCorp © 2018 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz