П`ятниця, 14.12.2018, 23:32Головна | Реєстрація | Вхід

Навігація


Головна » 2017 » Грудень » 12 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права
14:13

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, що завжди включає 10 грудня –Міжнародний День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

У рамках «Всеукраїнського тижня права – 2017» у Закарпатському лісотехнічному коледжі ДВНЗ «НЛТУ України» проведено ряд заходів освітнього та виховного характеру на правову тематику. Зокрема, у бібліотеці коледжу організовано книжкову виставку та бібліографічний огляд літератури правового змісту, кураторами навчальних груп проведено виховну годину на тему «Права людини», проведений конкурс рефератів, присвячених проблемам дотримання прав людини та громадянина.

Усі зазначені заходи носять, перш за все, інформаційний та виховний характер і спрямовані на те, щоб кожен громадянин України не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства права та закону у державі.

Категорія: Новини | Переглядів: 262 | Додав: hkoval2010
Copyright MyCorp © 2018 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz