Понеділок, 06.07.2020, 04:46 Головна | Реєстрація | Вхід

Навігація

Форма входу

Вітаю Вас Гость!

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН
KM
Лісова політика країн Вишеградської групи: досвід для України
Вища освіта
Матеріально-технічна база

Загальна площа будівель становить близько 16 тис.кв.м., навчальний корпус має площу 10 тис. кв. м.

Для проведення навчально-виховного процесу, забезпечення культурно-побутових потреб студентів у коледжі є 40 кабінетів і лабораторій, методичний кабінет, дві спортивні зали, актова зала, стрілецький тир, навчально-виробничі майстерні, навчально-виробниче лісництво, бібліотека з читальним залом, їдальня, гуртожиток. При кожному кабінеті та лабораторії працюють предметні та технічні гуртки.

Ведеться робота з комп'ютеризації управління навчально-виховним процесом, створено три комп’ютерні класи. Студенти та викладачі навчального закладу мають змогу користуватися послугами світової мережі Інтернет. Обладнано клас технічних засобів навчання мультимедійною технікою: цифровими фото- та відеокамерою, відеоплейєром, телевізором,  мультимедійним проектором. Коледж у достатній мірі забезпечений оргтехнікою.

Навчально-виробничі майстерні забезпечують проведення навчальних практик з усіх спеціальностей та випуск деяких видів продукції. Для цього в них обладнано цехи і відділення: слюсарне, механічне, ковальсько-зварювальне, поточного ремонту двигунів, акумуляторне, інструментальне, машинно-заготівельне, облицювання щитових деталей, повторної машинної обробки, оздоблювальне, складальне, сушильне для лісоматеріалів.

У навчально-виробничому лісництві проводиться комплекс робіт із лісового господарства, лісозаготівлі та виконується робота по первинній переробці деревини. Площа лісів, закріплених за лісництвом коледжу, складає 3613,6 га, в тому числі  310,2 га займають ліси першої групи.

 Студенти мають можливість проживати в гуртожитку, який знаходиться поряд із навчальним корпусом. Кімнати розраховані на проживання в них  2-3 студентів.

Культурно-освітня діяльність серед студентської молоді реалізується через студентський клуб, який працює на базі актової зали, розрахованої на  425 глядачів. До послуг студентів – їдальня на 140 посадкових місць.

 

Copyright MyCorp © 2020 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz