Головна Спеціальності Заочникам Абітурієнтам Контакти
 
 
Експлуатація та ремонт машин і обладнання лісового господарства

Підготовка фахівців спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання лісового господарства» здійснюється з 1965 року. Випускники цієї спеціальності здобувають кваліфікацію «технік-механік».

Технік-механік здатний займатися обслуговуванням автомобілів та двигунів і займати такі посади: механік, механік автомобільної колони (гаража), механік з ремонту транспорту, механік дільниці, механік цеху, механік виробництва, технік-конструктор (механіка), технік-технолог (механіка), технік з підготовки виробництва, інспектор з охорони праці, майстер виробничого навчання, начальник майстерні, начальник зміни, майстер виробничої дільниці, майстер з ремонту транспорту, майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, майстер зміни, майстер основної виробничої дільниці, майстер цеху.

Можливе місце роботи – автотранспортні та авторемонтні підприємства, станції технічного обслуговування автомобілів та сервісні центри, організації та установи різних форм власності будь - яких галузей народного господарства, що мають автомобілі,

Підготовку фахівців за спеціальністю «Галузеве машинобудування» (спеціалізація «Експлуатація та ремонт машин і обладнання лісового господарства» за переліком спеціальностей 2015 року) здійснює циклова  комісія механічних дисциплін.

До складу циклової комісії механічних дисциплін входять п’ять викладачів: Олександр Олександрович Гайду – голова комісії, Омелян Васильович Алексій, Віктор Іванович Гайович, Василь Мар’янович Крилошанський, Василь Васильович Мигалко та два майстри виробничого навчання: Павло Олександрович Комар, Руслан Дмитрович Мачка.

Випуск_2015Студенти вивчають сучасне  обладнання лісового комплексу, технічні характеристики, конструктивні особливості, правила експлуатації, організацію та технологію технічного обслуговування і ремонту машин, механізмів і обладнання лісового комплексу, організацію паливно-мастильного господарства, основи економіки, маркетингу та менеджменту виробництва.

Знання, одержані під час теоретичного навчання, студенти засвоюють під час проходження практик.

Навчальна ознайомча практика проводиться в столярно-меблевому цеху навчально-виробничих майстерень коледжу під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання.

Навчальна практика з набуття робітничої професії «слюсар-ремонтник» проводиться в навчально-виробничих майстернях коледжу, студентам видаються посвідчення про присвоєння  розряду робітничої професії встановленого зразка.

Виробнича технологічна та переддипломна практика проходить на  деревообробних, меблевих  та автотранспортних підприємствах різної форми власності, з якими коледж має укладені угоди про підготовку спеціалістів.

Випускники коледжу мають можливість продовжувати навчання за обраною професією за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» в Закарпатському навчально-науково-виробничому центрі Національного лісотехнічного університету України в м. Хуст або в інших навчальних закладах ІІІ-ІV рівня акредитації.

 

 

Copyright MyCorp © 2019 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz